Vi på Grytnäs Gräv

Arne Hallgren

Arne Hallgren

Ägare

Tel: 0226-362 61
arne@grytnasbolagen.se

Magnus Bohman

Magnus Bohman

VD

Tel: 0226-362 64
magnus@grytnasbolagen.se

Carina Högström

Carina Högström

Ekonomiansvarig

Tel: 0226-362 62
carina@grytnasbolagen.se

Jennie Gustavsson

Jennie Gustavsson

Administration

Tel: 0226-362 60
jennie@grytnasbolagen.se

Mikael Eklund

Mikael Eklund

Arbetschef

Tel: 0226-362 66
mikael@grytnasbolagen.se

Martin Ranerfors

Martin Ranerfors

Arbetschef

Tel: 0226-362 75
martin@grytnasbolagen.se

Mikael Olsson

Mikael Olsson

Kalkyl
Per Päckos

Per Päckos

Kalkyl

Tel: 0226-362 68
per@grytnasbolagen.se

Peter Almer

Peter Almer

Personal, KMA

Tel: 0226-362 71
peter@grytnasbolagen.se

Torbjörn Vestberg

Torbjörn Vestberg

Förrådsansvarig

Tel: 0226-362 78
torbjorn@grytnasbolagen.se

Janne Jansson

Janne Jansson

Platschef

Tel: 0226-362 77
janne@grytnasbolagen.se

Per Almer

Per Almer

Platschef

Tel: 0226-362 67
per.almer@grytnasbolagen.se

Fredrik Ahlberg

Fredrik Ahlberg

Platschef

Tel: 0226-362 63
fredrik@grytnasbolagen.se

Krister Larsson

Krister Larsson

Platschef

Tel: 0226-362 73
krister@grytnasbolagen.se

Leif Lindström

Leif Lindström

Platschef

Tel: 0226-362 79
leif@grytnasbolagen.se

Magnus Cedervall

Magnus Cedervall

Platschef
Andreas Grönstrand

Andreas Grönstrand

Platschef

Tel: 0226-362 65
andreas@grytnasbolagen.se

Anders Redhe

Anders Redhe

Platschef

Tel: 0226-362 72
anders@grytnasbolagen.se

Vet du inte vem du ska kontakta?

Vårt Kontor och lager

Vårt kontor och lager finns på Klockarkilsvägen 10, i Skogsbo Industriområde, Avesta