Vi på Grytnäs Gräv

Arne Hallgren

Arne Hallgren

Ägare

Tel: 0226-362 61
Mob: 070-391 36 01
arne@grytnasbolagen.se

Magnus Bohman

Magnus Bohman

VD

Tel: 0226-362 73
Mobil: 070-391 36 04
magnus@grytnasbolagen.se

Arbetsledare

Fredrik Ahlberg

Fredrik Ahlberg

Arbetsledare

Växel: 0226- 362 60
Mobil: 070- 391 36 03
fredrik@grytnasbolagen.se

Per Almer

Per Almer

Arbetsledare

Växel: 0226- 362 60
Mobil: 070-391 36 07
per.almer@grytnasbolagen.se

Stefan Fredriksson

Stefan Fredriksson

Arbetsledare

Växel: 0226- 362 60
Mobil: 070- 391 36 09
stefan@grytnasbolagen.se

Niklas Hedlöf

Niklas Hedlöf

Arbetsledare

Växel: 0226- 362 60
Mobil: 070- 391 36 14
niklas@grytnasbolagen.se

Janne Jansson

Janne Jansson

Arbetsledare

Tel: 0226- 362 71
Mobil: 070- 391 36 20
janne@grytnasbolagen.se

Krister Larsson

Krister Larsson

Arbetsledare

Växel: 0226- 362 60
Mobil: 070- 391 36 13
krister@grytnasbolagen.se

Leif Lindström

Leif Lindström

Arbetsledare

Växel: 0226- 362 60
Mobil: 070- 391 36 19
leif@grytnasbolagen.se

Torbjörn Vestberg

Torbjörn Vestberg

Arbetsledare

Växel: 0226- 362 60
Mobil: 070- 391 36 02
torbjorn@grytnasbolagen.se

Ekonomi

Carina Högström

Carina Högström

Ekonomiansvarig

Tel: 0226-362 62
Mob: 070-224 44 84
carina@grytnasbolagen.se

Jennie Gustavsson

Jennie Gustavsson

Administration

Växel: 0226- 362 60
Tel: 0226-362 64
jennie@grytnasbolagen.se

Ingrid Johansson

Ingrid Johansson

Administration

Växel: 0226- 362 60
Tel: 0226- 362 70
grytnas@grytnasbolagen.se

Projekt

Mikael Eklund

Mikael Eklund

Projektansvarig

Växel: 0226- 362 60
Mobil: 070- 391 36 06
mikael@grytnasbolagen.se

Mikael Olsson

Mikael Olsson

Kalkyl

Tel: 0226-362 66
Mobil: 070-391 36 10
mikael.olsson@grytnasbolagen.se

Per Päckos

Per Päckos

Kalkyl

Tel: 0226- 362 76
Mobil: 070- 391 36 08
per@grytnasbolagen.se

Förråd

Christer Bertilsson

Christer Bertilsson

Förrådsansvarig

Tel: 0226- 362 78
Mobil: 070- 391 36 12
christer@grytnasbolagen.se

Vet du inte vem du ska kontakta?

Vårt Kontor och lager

Vårt kontor och lager finns på Klockarkilsvägen 10, i Skogsbo Industriområde, Avesta